FOTOBUDKA

Fotobudka to przenośne studio fotograficzne, na które składa się wysokiej klasy sprzęt fotograficzny oraz profesjonalny sprzęt drukujący, dzięki któremu  otrzymujemy natychmiast zdjęcia  na papierze fotograficznym.

RESIZEphotobooth

Fotobudka jest bardzo łatwa w obsłudze: wystarczy wybrać gadżety (kapelusz, okulary, boa) stanąć przed fotobudką i nacisnąć start na ekranie dotykowym. Maszyna wykona 3 lub 4 zdjęcia i wydrukuje je w ciągu kilkunastu sekund. To naprawdę nie jest skomplikowane, a gwarantowana udana zabawa!

Dużym atutem FOTOBUDKI jest bieżący podgląd na ekranie dotykowym tego co widzi obiektyw aparatu, dzięki czemu możemy dobrze zapozować lub dobrać odpowiednie gadżety.

Fotobudka jest niesamowitą atrakcją zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Potrafi rozkręcić każdą imprezę:
– przyjęcia weselne,
– wieczory panieńskie, kawalerskie,
– bale karnawałowe, studniówki,
– festyny, pikniki,
– mikołajki, andrzejki urodziny,
– oraz wszelkie imprezy okolicznościowe.

Idealne rozwiązanie jako reklama dla firm lub na promocję firmowych produktów.

Wykonane natychmiastowo przez FOTOBUDKĘ – Stylowe Fotki  zdjęcia możecie:
– zabrać ze sobą  do domu jako pamiątkę,
– wręczyć znajomym, rodzinie w prezencie ,
– wkleić do księgi pamiątkowej wraz z życzeniami,
– wstawiać na portale społecznościowe np.Facebooka,
– wydrukować w większym formacie (przygotowujemy pełną galerię na Pendrive).

PERSONALIZACJA

Wszystkie Wasze zdjęcia mogą być oprawione dowolną grafiką i tekstem. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.   Przygotujemy dla Was indywidualny projekt oraz prześlemy go Wam przed imprezą. W razie jakichkolwiek uwag dokonamy poprawek, abyście byli w 100% zadowoleni z usług Stylowych Fotek. Możliwość wyboru z pośród kilku formatów ( 10×15 cm lub dwa paski 5×15 cm).

zdjęcie 4

ELEGANCKI ALBUM NA ZDJĘCIA

Wspaniała pamiątka, do której chętnie będziecie wracać! Zabawne zdjęcia gości z wpisanymi dedykacjami rozbawią Was po latach! W ofercie mamy eleganckie albumy w oprawie z eco-skóry. Fotobudka drukuje dwa identyczne paski ze zdjęciami. Jeden pasek goście mogą wkleić do albumu, drugie zabiorą ze sobą jako pamiątkę. Nad wszystkim czuwają asystenci Stylowych Fotek, wiec możecie być pewni, że od razu po zakończeniu pracy fotobudki otrzymacie album wypełniony zdjęciami Waszych rodzin i przyjaciół.

zdjęcie 3

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress